İmamoğlu ve genç arasında güldüren sohbet: “Ben Betül’den yanayım”

Paylaştıkları videolarla olduğu kadar aşklarıyla da sosyal medyanın sevilen isimlerinden olan Alper Rende-Betül Çakmak çifti 2021 yılında ayırılmıştı. Evlenmesi beklenirken ayrılan çift, geçtiğimiz günlerde takipçilerine barıştıkları müjdesini vermişti. Başkan İmamoğlu, Alper ve Betül’ün barışmasıyla ilgili konuştu. İmamoğlu’nun “Betül ile barışmana çok sevindim. Betül’e iyi davran, ben Betül’den yanayım” sözleriyse sosyal medyada hızla yayıldı.

Rende ve Çakmak çifti barıştıklarını geçtiğimiz hafta ‘Nerede kalmıştık?’ videosu çekerek takipçilerine duyurdu. Çiftin sosyal medyada yankı bulan bu videosu ardından Alper Rende viral olan son paylaşımıyla sosyal medyanın gündemine oturdu.

“BEN BETÜL’DEN YANAYIM”

Rende, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile arasında geçen diyaloğu sosyal medya hesabından paylaştı. Başkan İmamoğlu’nun, “Valla Alper, Betül ile barışmana çok sevindim. Bu zor zamanlarda moral verici bir detay oldu. Biliyorsun, memleket meselesine dönüştü. Betül’e iyi davran ,ben Betül’den yanayım haberin olsun” dediği videoyu Rende “Konu nerelere geldi. Hanımcılık kazanacak…” notuyla paylaştı.

Betül Çakmak da paylaşıma yorum yaparak “Ben de sizden yanayım Ekrem başkanım” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x